Actueel weer Lasne (Beaumont)
Laatste update: 2026-05-15 om 13:11 uur
| Temperatuur | 8.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.1 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 14.7 km/u om 13:05 u |
| Minimum temp. | 2.6 °C om 06:20 u |
| Maximum temp. | 10.4 °C om 11:59 u |
| Windchill | 6.0 °C |
| Hitte index | 8.0 °C |
| Dauwpunt | 5.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | 471.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1069.0 W/m2 om 10:59 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:51 u |
| Zon onder | 21:24 u |